GRP-HD

GRP-HD جی آر پی- اچ دی

محققان می دانند که HGH (هورمون رشد انسانی) خوراکی هیچ گاه نمی تواند گزینه قابل دوامی باشد. به همین دلیل دانش مرتبط, توجه خود را به سمتی تغییر داده است که تولید فاکتور رشد با عوامل آزادکننده پپتاید (GPR) نام گرفته است. این ها عواملی هستند که انتشار فاکتور رشد (GFR) را بهبود بخشیده و انسولین را به مانند سطح میزان فاکتور رشد-1 افزایش می دهند.
GRP-HD که توسط شرکت Bpi Sports ارائه می شود در واقع یک فاکتور رشد است که پپتاید هایی آزاد می کند که باعث می شوند شما بیشتر غذا بخورید و وزن اضافه کنید. پپتاید ها ترکیبی شامل دو یا چند آمینواسید هستند که به طور زنجیروار به هم متصل می شوند.

فواید GRP-HD چیست؟
کمک به افزایش قوا
کمک به افزایش حجم عضلات بدن
کمک به کاهش چربی های بدن
بهبود بخشی به سلامت مفاصل
ریکاوری آرام

چه کسانی از GRP-HD بهره می برند؟
بدنسازان, ورزشکاران و علاقمندان به تناسب اندام افرادی هستند که بیشترین استفاده را از GRP-HD می برند. کنار هم قرار گیری این ترکیبات همراه با آموزش صحیح و مناسب و نیز رژیم غذایی مناسب, می تواند به عضله سازی و آب شدن بیشتر چربی ها کمک کند. این بهترین راه برای رسیدن به بدن ایده آل است.

طبق ادعای شرکت سازنده، نحوه مصرف این محصول بدین صورت است که یک کپسول صبح ها با شکم خالی میل می شود و یا توسط فرد متخصص سلامت تجویز نسخه می گردد. این محصول برای استفاده های دوره ای به کار نمی رود و باید روزانه مصرف شود.

مواد تشکیل دهنده اصلی:

برگ گیاه Calea Ternifolia
ریشه گیاه Yellow Centiyane
ریشه و برگ گل Dolichos lobatus
پوست و برگ گیاه Eucommia ulmoides
ریشه انجیر هندی
پرچه Southern Elder

ترکیبات دیگر محصول شامل:
ژلاتین، استئارات منیزیم، مالتودکسترین، سلولز میکرو، متیل سلولز هیدروکسی پروپیل، کلروفیل، و دی اکسید تیتانیوم.

ترجمه از :

luckyvitamin

strongsupplementshopn

 

فرزین جباری هیچگونه تائیدی بر تاثیرات مثبت این دارو ها و محصولات ندارد و این مطالب از سایت های خارجی ترجمه شده است. شرکت های سازنده پاسخگوی سوالات ما در مورد دوپینگ تست آن و عوارض بر روی بدن انسان نبوده اند و این مطالب فقط در جهت مطالعه و تحقیق می باشند.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
به اشتراک بگذارید