Growth Factor-9 و TestroVax

به تازگی در یک بررسی علمی چاپ شده در ژورنال اروپایی مربوط به غدد مترشحه داخلی موضوع مهمی آشکار شده است: زمانی که نمونه های مورد مطالعه هورمون های رشد انسانی (hGH) را دریافت کردند, حجم توده های بدون چربی بدنشان افزایش یافته بود؛ و اما این در حالی بود که این بار در زمان دریافت ترکیب  TestroVax و Growth Factor-9 (تستسترون به همراه هورمون رشد), افزایش حجم عضله های بدن (به طور خاص حجم عضلات اسکلتی) در مقایسه با دریافت hGH به تنهایی با شدت بیشتری صورت گرفت. در واقع نتیجه ای که محققان گرفتند این بود که اثر افزایشی ترکیب GH همراه تستسترون دال بر این موضوع است که همکاری هر دو هورمون موثرتر از تاثیر هر کدام از هورمونها به تنهایی است. این همان جایی است که  TestroVax و Growth Factor-9 وارد عمل می شوند. و در نهایت، راهی طبیعی برای تامین hGH و میزان تستسترون شما فراهم شود.

به طور کلی سطح میزان تستسترون سالم به این موارد مربوط می شود:
1-افزایش چشم گیر حجم عضلات
2-افزایش سطح انرژی در انجام فعالیت ها
3-تامین سلامت میل جنسی و عملکرد جنسی طبیعی

TestroVax™
TestroVax راهی موفقیت آمیز با میزان کنترل شده ای از اثر بخشی حقیقی و البته از لحاظ بالینی آزمایش شده است تا تولید تستسترون بدن هر فرد را در یک سطح طبیعی فراهم آورد و این در حالی است که نمونه های مورد بررسی تا پایان آزمایش از نتایج بی اطلاعند.

فاکتور رشد-9
جنون هورمون رشد در سپتامبر 2012 هنگامی به طور جدی به وقوع پیوست که ترکیب خوراکی ای کشف شد که قادر به افزایش متوسط سطح سرم (خون) هورمون رشد به طور طبیعی بود. این ترکیب تخصصی موجود در Growth Factor-9 (یا همان فاکتور رشد-9, GF-9 که اکثر مردم آن را به این نام میخوانند), از لحاظ بالینی این امکان را دارد تا تولید hGH را در بدن هر فرد تقویت کند و سطح آنرا به طور میانگین در حدود 682% افزایش ببخشد. وجه تمایز این محصول این است که برخلاف مواد تزریقی مصنوعی، محصول GF9 یک مکمل غذایی است که سطح میزان رشد هورمون های انسانی را با تغذیه کردن غده هیپوفیز (غده ترشج کننده هورمون های رشد) بالا می برد. GF9 عملکرد غده هیپوفیز را تشویق میکند که این امر باعث افزایش میزان هورمونهای رشد جوان می شود. بر خلاف تزریق کردن هورمون رشد مصنوعی به بدن، قرص های GF9 باید با شکم خالی مصرف شوند و این بدان معناست که شما یا باید قرص را به عنوان اولین خوراکی صبح ها میل کنید و بعد از آن به مدت دو ساعت چیزی نخورید، و یا اینکه قرص را شب ها با فاصله حداقل دو ساعته از آخرین غذا قبل از خواب مصرف کنید.
نتایج نشان می دهد GF-9 هم در مردان و هم در زنان در محدوده گسترده سنی اثربخش است. دست آوردهای این بررسی توسط انجمن پیشگیری و درمان چاقی بازبینی شده و برای ارائه عمومی در سی امین نشست علمی سالانه انجمن پیشگیری و درمان چاقی انتخاب شده است. این پژوهش در سی امین نشست معتبر علمی سالانه انجمن پیشگیری و درمان چاقی توسط مشهورترین کارشناسان جهان انجام گرفت و در زمانی کوتاه در صدر عناوین اخبار قرار گرفت. چرا که این تحقیق نشان می دهد پس از گذشت سی سال پژوهش, در نهایت راهی برای مردم فراهم شده است تا بتوانند سطح هورمون های رشد خود را به طور طبیعی و بدون هزینه و تحمل عواقب تزریق افزایش دهند. این فرمول خاص چنان انقلابی ایجاد کرده است که دفتر ثبت اختراع ایالات متحده نه یک، بلکه یازده حق ثبت اختراع را برای حفاظت از این فرمول در مقابل مقلدان صادر کرده است.
تستسترون و هورمون رشد (GH) “ TestroVax و Growth Factor-9 ” دو هورمون اصلی آنابولیکی هستند که علاوه بر کمک به از بین رفتن چرب های بدن, باعث شکل گرفتن ماهیچه های بزرگ تر و نیرومندتر میشوند. بنابراین بالا بردن سطح این دو هورمون تا بیشترین میزان طبیعی خود, نقش افزاینده ای در راستای ایجاد ماهیچه های درشت تر, قوی تر, و هیکلی با حجم توده های بدون چربی کمتر ایفا میکند.”
دکتر Jim Stoppani (برگرفته از مجله عضله و تناسب اندام)

نهایت کار
یک بسته فوق العاده!
TestroVax و Growth Factor-9 هرکدام به تنهایی یک انقلاب به حساب می آیند, اما اگر هردو باهم نقش آفرینی کنند چه؟ به طور حقیقی میتوان گفت این نقش آفرینی احتمالاً میتواند بهترین راه رسیدن به قدرت ترکیبی این “بسته نهایی فوق العاده” باشد. و منظور ما نتایج کاملاً حقیقی است.

ترجمه از :

بادی بیلدینگ

ناوکس بیوتک

 

فرزین جباری هیچگونه تائیدی بر تاثیرات مثبت این دارو ها و محصولات ندارد و این مطالب از سایت های خارجی ترجمه شده است. شرکت های سازنده پاسخگوی سوالات ما در مورد دوپینگ تست آن و عوارض بر روی بدن انسان نبوده اند و این مطالب فقط در جهت مطالعه و تحقیق می باشند.

[تعداد: 2   میانگین:  2.5/5]
به اشتراک بگذارید