fito spray فیتو اسپری

فیتو اسپری ،مقابله با چاقی و گرسنگی و موجب افزایش انرژی

فیتو اسپری یک مکمل لاغری ساخت روسیه است. این اسپری از طریق کم کردن حس گرسنگی شما عمل میکند، به این ترتیب شما بطور طبیعی مقدار کمتری غذا خواهید خورد.
آنطور که سازنده این اسپری ادعا کرده است، این محصول راه موثری برای مقابله با چاقی و گرسنگی بیش از حد است و باعث افزایش انرژی و سرزندگی خواهد شد.
آیا فیتو اسپری واقعا همان گونه که سازندگان آن ادعا دارند می تواند به کاهش وزن شما کمک کند؟ یا این محصول هم یکی از حقه های تبلیغاتی بازار مکمل های لاغری است؟ بیاید باهم به نحوه عملکرد این مکمل نگاهی بیندازیم.
فیتو اسپری چگونه کار می کند؟
فیتو اسپری مانند بسیاری از محصولات لاغری مرسوم در بازار امروزه، از ترکیبی از عصاره گیاهان و میوه های معروف استفاده می کند. بعضی از عناصر فعال در این اسپری شامل قهوه سبز، عصاره گارسینیا، عصاره آکای و انبه، و اسید لیمو هستند.
نشان داده شده است که عصاره قهوه سبز میتواند مقادیر بالایی از کلروژنیک اسید را به بدن شما وارد کند و گمان می رود که این ماده از این طریق به افزایش سوخت و ساز شما کمک کرده و در کاهش اشتها نیز موثر است. طبق ادعای شرکت سازنده این محصول، کلرژنیک اسید می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و رادیکال های آزاد را کاهش دهد.
از طرف دیگر، سیتریک اسید می تواند فرایند هضم غذا را بهبود ببخشد و همزمان به دفع مواد سمی از بدن کمک کند.
عصاره گارسینیا یکی از عناصر تشکیل دهنده این محصول است که احتمالا با آن آشنایی دارید. گارسینیا کامبوجیا که در زمان پخش برنامه دکتر آز به عنوان معجزه کاهش وزن نام برده شد و ادعا شد که شما با مصرف آن می توانید بدون رژیم غذای یا تمرینات ورزشی وزن کم کنید. (شواهد علمی کافی در این باره وجود ندارد)
دیگر مواد تشکیل دهنده فیتو اسپری شامل موارد زیر هستند:
ال-کارنیتین: این آمینو اسید اغلب در مکمل های ورزشی یافت می شود و ممکن است از طریق گشاد کردن رگ های خونی شما در بهبود چربی سوزی موثر باشد.
عصاره انبه: سازندگان فیتو اسپری ادعا دارند که عصاره انبه می تواند در تامین مواد مغذی که بدن شما در طول یک رژیم کم کالری به آنها نیاز دارد، به شما کمک کند، به این ترتیب شما می توانید مدت زمان بیشتری به رژیم خود پایبند بمانید.
آکای بری: قرص های رژیمی آکای بری در دهه پیش و از سال 2000 بسیار مشهور بوده اند. هرچند امروزه شهرت و عمومیت قبل را ندارند، با این حال فیتو اسپری ادعا دارد که آکای بری موجود در این محصول می تواند جلوی تجمع چربی در نقاط مختلف بدن را گرفته و همچنین کارکرد سیستم ایمنی بدن را تقویت کند.
گوجی بری: این هم از ترکیباتی است که ما امروزه در قرص های رژیمی اثری از آن نمیبینم. گوجی بری حاوی 18 آمینو اسید و همچنین 21 نوع ویتامین و ماده معدنی است. این ترکیبات می توانند سوخت و ساز شما را افزایش داده، فشار خون را تنظیم کرده، و به افزایش میل جنسی کمک کنند. و طبق نظر سازنده اسپری سودمندی های فراوان دیگری نیز دارد.

تمام چیزی که شما به آن احتیاج دارید این است که زیر زبان خود یک اسپری انجام دهید، تا احساس گرسنگی شما به سرعت ناپدید شود. اسپری های زیر زبانی به اندازه قرص های رژیمی مرسوم نیستند اما بنظر می رسد که میتوانند تاثیر بهتری را فراهم کنند. به جای اینکه معده ما مجبور باشد تا قرص های لاغری را شکسته و آنها را هضم کند، به سادگی محلول را زیر زبان خود اسپری کرده و به این ترتیب ترکیبات آن می توانند به سرعت وارد جریان خون شوند.
علاوه بر عصاره گیاهانی که در قسمت پیش ذکر شد، فیتو اسپری ادعا دارد که تنها حاوی مواد طبیعی است. بدون استفاده از رنگ های غذایی، خوشبو کننده های شیمیایی و بدون استفاده از مواد و ترکیبات دستکاری ژنتیک شده.
در نهایت باید به این نکته توجه داشت که شواهد علمی کافی که عملکرد فیتو اسپری را تائید کند وجود ندارد. با این حال ترکیبات موجود در فیتو اسپری هرکدام به تنهایی و در برخی مطالعات علمی به نتایج کاهش وزن خفیف مرتبط شده اند.
به هر حال برای به حداکثر رساندن تاثیر این اسپری و کاهش وزن مناسب شما باید این محصول را با یک رژییم غذایی و ورزشی مناسب همراه کنید. این از آن دسته مکمل هایی نیست که شما پس از مصرف، تمام روز بر روی صندلی خود لم داده و منتظر کاهش وزن باشید.
فیتو اسپری مقدار و یا غلظت ترکیبات بکار رفته در این محصول را اعلام نکرده اما نام مواد و ترکیبات موجود به این شکل عنوان شده است:
• قهوه سبز
• عصاره گارسینیا کامبوجیا
• گوجی بری
• عصاره آکای و انبه
• اسید لیمو
• نعنا و منتول
نعنا و مانتول برای خنک کردن دهان شما و القای حس تازگی بکار برده شده اند. فیتو اسپری از وجود این ترکیبات به عنوان یک مزیت یاد کرده است، شما می توانید از این محصول برای خنک و تازه کردن دهان و کاهش وزن بطور همزمان استفاده کنید.

منبع : ترجمه از
https://supplementpolice.com/fitospray/

 

فرزین جباری هیچگونه تائیدی بر تاثیرات مثبت این دارو ها و محصولات ندارد و این مطالب از سایت های خارجی ترجمه شده است. شرکت های سازنده پاسخگوی سوالات ما در مورد دوپینگ تست آن و عوارض بر روی بدن انسان نبوده اند و این مطالب فقط در جهت مطالعه و تحقیق می باشند.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
به اشتراک بگذارید