سیلانک

سیلانک

سیلانک نام داروئی ضد اضطراب است که جدیدا ساخته شده و اثرات خیره کننده‌ای در پیشرفت برخی ورزشکاران از خود نشان داده، این دارو موجب افزایش اثر ژنی انسولین در سلول‌ها می‌شود.

اولین بار در روسیه کشف شده و ساختمانی شبیه به پپتاید دارد، در حال حاضر جزو مواد ممنوعه نیست و موجب افزایش توانائی بدن می‌شود. مدت مصرف ده روز است و روزانه سه بار است و همچنین اثرات دیگری نیز دارد:

  • افزایش سطح هوشیاری
  • تقویت فکر و قدرت خلاقیت
  • افزایش لذت از تمرین سنگین و قدرتی

باید در دمای 2 تا 8 درجه و یخچال نگهداری شود. البته نباید فریز شود، البته از زمان تولید تا هنگامی‌که مایع داخل ویال اافه نشده، به مدت سه ماه در دمای عادی اتاق قابل نگهداری است.

نوع تزریق زیر جلدی یا داخل عضلانی است. البته شرکتهای سازنده، محل تزریق و نوع تزریق را بشکل داخل عضلانی در سرشانه و پا توصیه کرده‌اند و برای چربی سوزی، زیر پوست شکم.

باید یک دوره انرا بین 15 تا 20 روز مصرف کرد.

هر ویال 10 میلیگرمی با دو میل مایع مخصوص به آرامی مخلوط می‌شود و روزانه میتوان حجمی معادل 10 واحد از سرنگ انسولین را مصرف نمود.

اگر ویال، پنج میلیگرمی باشد و با دو میل مایع مخصوص مخلوط گردد، روزانه حجمی معادل 20 واحد از سرنگ انسولین باید مصرف گردد.

هنوز اثرات منفی این دارو اعلام نشده و بهتر است از مصرف آن اجتناب کرد.

گردآورنده : ال-نادری

 

 

فرزین جباری هیچگونه تائیدی بر تاثیرات مثبت این دارو ها و محصولات ندارد و این مطالب از سایت های خارجی ترجمه شده است. شرکت های سازنده پاسخگوی سوالات ما در مورد دوپینگ تست آن و عوارض بر روی بدن انسان نبوده اند و این مطالب فقط در جهت مطالعه و تحقیق می باشند.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
به اشتراک بگذارید