ترشح سوما با سرمورلین

سرمورلین چیست؟ سرمورلین یک پپتید است که در سال 1970 ساخته شد . این پپتید شامل 29 امینو اسید است این ماده موجب تحریک هیپوفیز برای تولید هورمون رشد یا سوما  میشود.

البته یکی از اعمال GHRP-6 در سنین زیر 21 سال ، نیز مشابه عملکرد سرمورلین است و عده ای مصرف این دو پپتید را برای رسیدن به تولید بیشتر هورمون رشد تاکید میکنند . بخش اعظم  تولید هورمون رشد در شب وقتی که به خواب عمیق و بی استرس میرویم ترشح میشود این هورمون تا سن 25 سالگی روند ترشح طبیعی دارد و هر چه سن بالاتر برود تولید این هورمون کم میشود و با کاهش این هورمون شادابی و جوانی پوست کاهش میابد . مصرف …. و ….. موجب افزایش کارائی هورمون رشد میشود و مصرف امینو اسیدهائی از قبیل …… و …. به سنتز بهتر و سریعتر هورمون رشد کمک شایانی میکند .

در سن 30 سالگی میزان ترشح هورمون رشد 14 درصد کم میشود و در سن 40 سالگی ترشح این هورمون 60 درصد کاهش میابد . عده ای معتقدند مصرف سرمورلین کهولت سن را کم میکند (البته باید دانست ترشح هورمون رشد وقتی که فرد دچار استرس میباشد یا قند خون بالا یا ارثی دارد و یا سابقه پیدایش تومور در خانواده دارد ، باید بدقت و انجام ازمایشات …. و ….. صورت گیرد .

جباری میگوید : مربیانی دیده ام که سرمورلین را همزمان با خود هورمون رشد تجویز میکنند که این نشانه اطلاعات محدود انهاست و ممکن است صدمات غیر قابل جبرانی به غدد داخلی بزند. افزایش میل جنسی ، افزایش حالت الاستیکی پوست ، تراکم استخوانی ،بهبود وضعیت رشد مو و بهبود سریعتر زخمها از موارد مفیدی است که سرمورلین را جزو پپتیدهای درمانی در نظر میگیرند. رفع سلولیت کاهش افسرده گی و کاهش دردهای مفصلی نیز به کارائی های سرمولین ، نسبت داده شده. مقدار مصرف توصیه شده ….. میکرو ، وقت خواب شب همراه با مصرف ….. و ….. و …… است . مقدار مصرف برحسب سن و ازمایش خون بیمار ، جنس و سبک زندگی فرد وابسته است. مدت زمان مصرف : 5 روز استفاده و دو روز استراحت بشکل زیر جلدی میباشد. سرمورلین شبیه ghrh (با 44 امینو اسید) ولی چون این پپتید خیلی گران است بیشتر نظرها به مصرف سرمورلین میباشد. خاطر نشان میکنم موارد ذکر شده فقط در مورد اقایان است و همیشه اعتقاد دارم که بانوان نباید به داروهای هورمونی روی اورند . عوارض گزارش شده درد قرمزی و تورم در ناحیه تزریق است و در صورت داشتن  عوارضی همچون بی قراری،سرگیجه ، سردرد ، بی خوابی بهتر است به پزشک مراجعه شود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، به ادرس زیر مراجعه کنید : http://www.rxlist.com/sermorelin-acetate-drug.htm

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
به اشتراک بگذارید