TRI-SARM تری سارم

TRI-SARM تری-سارم، عضله سازی، قدرت و تفکیک ماهچه

عضله سازی کنید و قدرت و تفکیک ماهیچه ها را افزایش دهید
موسسه پریموال با ساخت مکمل TRI-SARM یک فرمول ویژه و منحصر بفرد را به شما پیشنهاد می کند که می تواند از جهت های گوناگون برای شما موثر باشد. این مکمل حاوی 3 ماده متصل شونده برای اتصال به گیرنده های آندروژن است که با دقت فراوان برای بهبود فعالیت های آنابولیک در ماهیچه ها انتخاب شده اند. TRI-SARM با اتصال به گیرنده آندروژن توسط Ostarine، S4، و LGD-4033 به این هدف دست پیدا می کند.

عضله سازی
در فرمول این مکمل ماده ای به نام استارین وجود دارد که برای قابلیتش در عضله سازی و افزایش حجم ماهیچه ها شهرت دارد. این ماده تاثیرات آنابولیک قدرتمندی را از خود به نمایش می گذارد. استارین باعث افزایش چشمگیر حجم توده عضلانی شده و از طریق بهبود سیستم نگهداری نیتروژن به رشد و افزایش حجم ماهیچه ها کمک می کند. مصرف کننده هایی که از استارین برای افزایش حجم ماهیچه ها استفاده می کردند گزارش کرده اند که برای یک دوره 4 تا 6 هفته ای، رشد و افزایش حجم عضلاتشان متوقف نشده است. این ماده همچنین باعث سلامت مفاصل و بهبود ریکاوری می شود و از آنجایی که به DHT تغییر شکل نمی دهد، باعث شکل گیری عوارض جانبی معمول مانند بزرگ شدن پروستات و ریزش مو نخواهد شد. در حقیقت استارین حداقل عوارض جانبی را دارد و تقریبا بدون عارضه محسوب می شود.

چربی سوزی
TRI-SARM با استفاده از یکی از گیرنده هایی که در فرمولش وجود دارد باعث شکل گیری مجدد فرم بدن می شود، S4 که همچنین به نام آندارین نیز شناخته می شود. این ماده به چربی سوزی بخصوص در طول دوره کات کمک فراوان می کند. یک مطالعه بر روی حیوانات نشان داده است که آندارین می تواند سبب افزایش حجم و توده بدنی شده، قدرت و استقامت عضلات را افزایش دهد، و در عین حال باعث کاهش ذخایر چربی در بدن شود. آندارین باعث کاهش سطح لیپاز لیپوپروتئین در بدن می شود، آنزیمی که با ذخیره شدن چربی ها در بدن ارتباط دارد. آندارین در عین حالی که به چربی سوزی کمک می کند، در افزایش توده عضلانی نیز مشارکت دارد. همچنین باعث تقویت سیستم عروقی بدن شده و در تفکیک عضلات و شکل گیری فرم بدن به صورت خشک و سفت بسیار موثر است. به این ترتیب شما قادر خواهید بود تا با استفاده از این مکمل به فرم و ترکیب بدنی ایده ال خود دست پیدا کنید.

به حداکثر رساندن استقامت و حجم عضلات
موسسه پریموال در ترکیبات TRI-SARM از یک ماده انقلابی به نام LGD-4033 استفاده کرده است. مطابق تحقیقات صورت گرفته در این زمینه، LGD-4033 باعث تقویت عضله سازی، افزایش حجم توده بدنی و همچنین افزایش قابل توجهی در استقامت عضلات و توان کلی بدن می شود. در نتیجه این ماده در یک نبرد دائمی با اتلاف ماهیچه ها قرار دارد. از دیگر فواید این ماده می توان به کاهش ذخایر چربی و نیز بهبود ریکاوری اشاره کرد. LGD-4033 در هم افزایی کامل با آندارین و استارین در TRI-SARM کار می کند. هم‌افزایی یا سینرژی معمولاً اینگونه تعریف می‌شود: زمانی که دو یا چند عنصر، جریان یا عامل با هم همیاری و برهمکنش (تعامل) داشته باشند معمولاً اثری بوجود می‌آید. اگر این اثر از مجموع اثرهایی که هر کدام از آن عناصر جداگانه می‌توانستند بوجود آورند بیشتر شود در اینصورت پدیده هم‌افزایی رخ داده است. آن نتیجه بهتر همین هم‌افزایی است.

تغییرات انقلابی در بدن خود ایجاد کنید
TRI-SARM سه ماده استارین، آندارین و LGD-4033 ار برای رسیدن به استقامت و حجم ماهیچه ای انفجاری باهم ترکیب کرده است. این مکمل همچنین باعث تسریع روند چربی سوزی و بهبود فرم و ترکیب بدن می شود. TRI-SARM برای مردان و زنانی که به دنبال افزایش ماندگار حجم عضلات با حداقل عوارض جانبی هستند یک مکمل ایده آل به شمار می رود.
ویژگی های مفید TRI-SARM:
بهبود فعالیت آنابولیک
ساخت توده عضلانی
کمک به افزایش استقامت ماهیچه ها
بهبود شکل و تفکیک بهتر ماهیچه ها
کاهش چربی بدن

منبع : ترجمه از https://www.a1supplements.com

 

فرزین جباری هیچگونه تائیدی بر تاثیرات مثبت این دارو ها و محصولات ندارد و این مطالب از سایت های خارجی ترجمه شده است. شرکت های سازنده پاسخگوی سوالات ما در مورد دوپینگ تست آن و عوارض بر روی بدن انسان نبوده اند و این مطالب فقط در جهت مطالعه و تحقیق می باشند.

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]
به اشتراک بگذارید