GAKIC VO2 MAX SX-7

GAKIC VO2 MAX SX-7

مکمل قبل از تمرین GAKIC VO2 MAX SX-7 پیشرفته‌ ترین مکمل پیش از تمرین بدون محرکی می‌باشد که کمپانی ماسل تک موفق به ساخت آن شده است. این مکمل فوق‌العاده به منظور ارائه یک افزایش سریع و قابل توجه قدرت و استقامت عضلانی طراحی شده است و همچنین در کنار آن باعث افزایش قابل توجه حداکثر ظرفیت هوازی (VO2 Max) و توان خالص شما نیز می شود. مکملGAKIC VO2 MAX SX-7 می تواند از لحاظ حداکثر تعداد تکرار‌ها در تمرینات شما را به یک سطحی تازه و بالاتر ببرد و از این لحاظ می توانید از رقیبان خود پیشی‌ بگیرید.

یک تمرین بدون وقفه و استقامت عضلانی که GAKIC VO2 MAX SX-7 به شما عرضه می‌کند می تواند تعیین کننده تفاوت میان شما و رقیبانتان باشد. مکمل قبل از تمرین GAKIC VO2 MAX SX-7 محصولی متفاوت با دیگر مکمل‌های قبل از تمرینی می‌باشد که شما تا کنون استفاده کرده اید زیرا هیچ کمپانی مکمل سازی دیگری تا کنون از چنین ترکیب و فرمولی در مکمل‌های خود استفاده نکرده است. فرمول مواد اصلی‌ این مکمل منحصر کمپانی ماسل تک است.

مواد تشکیل دهنده قدرتمند و کارآمد در GAKIC VO2 MAX SX-7

(GAKIC®) یک ترکیب پیچیده و کارامد می‌باشد که منحصرا فرمول آن در اختیار ماسل تک می‌باشد.این ترکیب قدرتمند و بر اساس دانش طراحی شده در چندین دانشگاه روی آن تحقیقات زیادی صورت گرفته است و طراحی آن طوری می‌باشد که مستقیما در سطوح فیبر‌های عضلانی کار خود را انجام خواهد داد تا باعث یک افزایش قابل توجه استقامت عضلات و تقویت رشد عضلات شود که این امر نیز به واسطه افزایش وزنه تمرینی بیشتر و تعداد تکرار انجام شده بیشتر حاصل از مصرف این مکمل انجام خواهد پذیرفت.(GAKIC®) متشکل از گلیسین، ال‌ آرژنین و آلفا کتویسوکاپرویک کلسیم می‌باشد.تحقیقات روی ترکیب (GAKIC®) در ژورنال (Medicine & Science in Sports & Exercise) به چاپ رسیده است.این ترکیب تنها منحصر کمپانی ماسل تک می‌باشد و در هیچ محصول قبل از تمرین دیگری یافت نمی‌شود.

ارجون (Terminalia arjuna)

عصاره پوست درخت ارجون ترمینالیا یک عصاره منحصر به فرد می‌باشد.ارجون دارای یک سابقه بسیاری طولانی‌ می‌باشد و به طور سنتی از آن استفاده می‌شده است. در تحقیقات اخیر مشخص شده است که مصرف ارجون میتواند باعث افزایش حداکثر ظرفیت هوازی و توان خالص بدن شود.

تحقیقات در مورد میزان افزایش قدرت پس از مصرف اولین دوز

محققان یک دانشگاه برتر مکمل (GAKIC VO2 MAX SX-7) را بر روی نمونه‌های انسانی‌ مورد آزمایش قرار دادند و در یک آزمایش دریافتند که مردانی که تمرینات با وزنه انجام میدهند به شکل قابل توجهی‌ حجم تمرینی آنها در حرکت پرس پا به میزان ۲۲.۵% افزایش پیدا کرده کرده بود.

در یک تحقیق دیگری نیز که انجام شد افراد مورد آزمایش بعد از دریافت (GAKIC VO2 MAX SX-7) میزان افزایش قدرت آنها (میزان کل حجم تمرینی) به ترتیب در ۰، ۵ و ۱۵ دقیقه به میزان ۱۲%، ۹% و ۱۱% افزایش پیدا کرد که متوسط این افزایش قدرت برابر با ۱۰.۵% خواهد شد! همچنین در یک آزمایش مشابه دیگر با مصرف مکمل (GAKIC VO2 MAX SX-7) همچنین افراد مورد آزمایش شاهد بهبود استقامت و افزایش عملکرد عضلانی به میزان متوسط ۲۱% بودند که این میزان متوسط افزایش قدرت بسیار قابل توجه می‌باشد.

GAKIC VO2 MAX SX-7 ..

افزایش قابل توجه حداکثر ظرفیت هوازی

قدرت (GAKIC VO2 MAX SX-7) تنها خلاصه در ترکیب (GAKIC®) موجود در آن نمی‌شود.محققان کمپانی ماسل تک با بررسی تعداد بسیار زیاد ژورنال‌های علمی‌ از سراسر جهان به دنبال یک ترکیب و ماده کامل برای قرار دادن کنار ترکیب (GAKIC®) گشتند و در این میان ترمینالیا ارجون را یافت کردند.در این تحقیق ۸ هفته ای بالینی روی نمونه‌های انسانی‌ افرادی که از یک دوز مشخص دقیق ارجون در کنار ترکیب (GAKIC®) استفاده کرده بودند یک افزایش قابل توجه در میزان حداکثر ظرفیت هوازی خود به میزان ۴.۹% را تجربه کردند.همچنین میزان توان خالص افراد مورد آزمایش پس از انجام پرش‌های اینتروال به میزان ۳.۶% افزایش پیدا کرده بود.

چگونه (GAKIC VO2 MAX SX-7) باعث افزایش حداکثر ظرفیت هوازی شما می شود؟

هنگام تمرین بر اثر فعالیت‌های متابولیکی خستگی‌ بر بدن عارض میشود که دلیل آن تولید انواع محصولات جانبی و زائد در بدن می‌باشد که روی عملکرد تمرینی شما تاثیر منفی‌ خواهند گذاشت و برخی‌ از قابلیت‌های انقباضات عضلانی شما را سرکوب خواهد کرد. مکمل (GAKIC VO2 MAX SX-7) به شما کمک خواهد کرد تا با این خستگی‌ متابولیکی مقابل کنید و این خستگی‌ را به تاخیر بیاندازید که همین امر باعث می شود تا شما در هر ‌ست ۱، ۲ یا حتی ۳ تکرار بیشتر را بتوانید انجام دهید. نتیجه پایانی این امر نیز یک افزایش قدرت سریع می‌باشد که به واسطه آن میتوانید یک تمرین بدون وقفه را تجربه کنید.

مکمل قبل از تمرین (GAKIC VO2 MAX SX-7) به تلخیص دارای ویژگی‌‌های زیر می‌باشد :

1) افزایش بلافاصله قدرت بعد از مصرف به میزان ۲۲.۵%

2) دارای عصاره گیاه ارجون (Terminalia) برای افزایش حداکثر ظرفیت هوازی حین تمرین

3) اثر گذاری آن بلافاصله پس از مصرف اولین دوز

4) افزایش قابل توجه استقامت عضلانی به میزان ۲۱%

منبع : مکملها

 

فرزین جباری هیچگونه تائیدی بر تاثیرات مثبت این دارو ها و محصولات ندارد و این مطالب از سایت های خارجی ترجمه شده است. شرکت های سازنده پاسخگوی سوالات ما در مورد دوپینگ تست آن و عوارض بر روی بدن انسان نبوده اند و این مطالب فقط در جهت مطالعه و تحقیق می باشند.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
به اشتراک بگذارید