A-HD Elite & SOLID ای-اچ دی الیت و سالید

A-HD Elite & SOLID ای-اچ دی الیت و سالید

A-HD Elite & SOLID ای-اچ دی الیت و سالید برای شما چه کاری می کند؟
کار A-HD Elite & SOLID ای-اچ دی الیت و سالید پشتیبانی از تحمل عمل سخت گرفتن رژیم غذایی و ورزش کردن تا شکل گیری عضلات شکمی تیز و تیغه مانند، و فرم گیری برش های عمیق عضلانی است. A-HD Elite & SOLID ای-اچ دی الیت و سالید فرموله شده برای قرار دادن بدن شما در یک حالت مطلوب برای رشد عضلانی، افزایش قدرت و پایین تر آمدن سطح چربی بدن می باشد. در ذیل خواص A-HD Elite & SOLID ای-اچ دی الیت و سالید به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می دهیم.

ای-اچ دی شرکت بی پی آی (A-HD Elite by BPI Sports)
حمایت کننده قدرتمند تستوسترون 500 میلی گرم
استقامت دو برابر در تمرینات
طراحی شده برای پشتیبانی از :

  • افزایش سطح تستوسترون سالم
  • ساخت بدنی عضلانی
  • افزایش استقامت و میل جنسی
 اچ دی-الیت چیست ؟
پروهورمون A-HD ELITE یک مکمل قدرتمند حمایت کننده از سطح تستوسترون است که باعث افزایش تولید تستوسترون و ساخت بدن عضلانی تر می شود . مواد تشکیل دهنده منحصر به فرد A-HD ELITE نتیجه تحقیقات است که ایمن بودن آن را تایید می کنند و این محصول برای ایجاد یک حالت آنابولیک سالم طراحی شده است .
 چه کار می کند؟
اچ دی-الیت همراه با رژیم غذایی مناسب و برنامه ورزشی از سفت شدن عضلات ، ساخت هیکل عضلانی و افزایش سطح تستوسترون حمایت می کند .
 ترکیبات اچ دی-الیت :
 فلز روی
روی یکی عنصر بیولوژیکی ضروری است و دومین عنصر فراوان در بدن انسان می باشد . این عنصر در بسیاری از فرایند های بیولوژیکی از جمله سنتر پروتئین کمک می کند . مصرف کافی عنصر روی برای حفظ سطح تستوسترون سالم ضروری است .
 C. BENTHAMIANA
این گیاه در مناطق خاصی از جهان به طور سنتی شناخته شده است و دارای خواص مفید است . در حال حاضر، تحقیقات نشان می دهد که عصاره این گیاه به تولید تستوسترون کمک می کند .
 عصاره سلمه
یک گیاه با سابقه طولانی در طب سنتی برای افزایش استقامت است . ، بر اساس استاندارد پژوهش های علمی مدرن مورد بررسی قرار گرفته و برای حمایت از یک حالت آنابولیک سالم پیشنهاد می شود . این تنها یک بخش از خاصیت این گیاه است . عصاره استخراج شده با فرایند و فن آوری های خاص بازده این گیاه را از نظر زیستی افزایش می دهد .
 T. ZEYLANICUS
یک گیاه نادر با سابقه مصرف سنتی در مناطق خاص جهانی است . در تحقیقات نشادن داده است که از جمله ویژگی های آن حمایت از عملکرد تستوسترون است .
 دستور مصرف : یک عدد کپسول هر روز صبح با معده پر میل کنید .
هشدار :
  • بیش از دوز پیشنهادی مصرف نکنید.
  • افرادی که تحت درمان قرار دارند، یا خانم های باردار و شیرده بدون مشورت با پزشک استفاده نکنند.
  • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
  • اطلاعات و توصیه های روی بسته بندی محصول را حتما مطالعه کنید.
  • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
  • این محصول هیچگونه عوارضی ندارد و صرفا یک مکمل غذایی می باشد.

 SOLID  سالید چیست؟

SOLID یک عامل پیشرفته از بین برنده چربی بدن است. دسته بندی جدید آن که از ترکیبات طبیعی است، به طور خاصی طراحی شده تا شما را برای مسابقه دادن آماده کند.

مشخصات محصول SOLID

ANDROGRAPHOLIDE
Andrographis Paniculata
یک عنصر گیاهی مهم است که طی قرن ها در آسیا استفاده می شده است. کتاب دستور دارو سازی هندی توصیف می کند که ماده تشکیل دهنده غالب آن حداقل دارای 26 فرمولاسیون Ayurvedic است. Andrographolide یک جز اصلی و عمده از گیاهان می باشد و گزارش شده که دارای چندین خواص مفید و حمایتی برای سلامتی است. داده های علمی نشان داده است که andrographolide پتانسیل این را دارد که سطوح میزان تستوسترون سالم را بهبود بخشد و از میل جنسی پشتیبانی کند.

PROPOLIS
Propolis یک ماده صمغی از جوانه های گیاهان مختلف می باشد که توسط زنبور عسل جمع آوری شده است. تحقیقات نشان می دهد که اجزای اصلی Propolis به احتمال زیاد دارای ویژگی متعادل کنندگی سطح استروژن هستند.

BORASSSUS AETHIOPUM
Borassus aethiopum یک درخت نخل شناخته شده نیجریه ای است. ساقه ای جوانه زن از گیاهی به نام Muruchi است که توسط مردم شمال نیجریه به عنوان غذا و به عنوان داروی مقوی برای غرایز جنسی مصرف می شود. شواهد علمی نشان می دهد که این گیاه می تواند خواصی برای پشتیبانی هورمونی داشته باشد.

PARIS POLYPHYLLA [POLYPHILLIN D]
Polyphyllin D یک ماده موثر استروئیدی موجود در کارخانه پاریسpollyphylla است که به عنوان یک طب سنتی در چین برای سالهای زیادی استفاده شده است. نتایج اولیه و تجربی نشان می دهد که Polyphyllin D می تواند خواص ضد استروژنی داشته باشد.

 

منبع :

ترجمه از بادی بیلدینگ

 

فرزین جباری هیچگونه تائیدی بر تاثیرات مثبت این دارو ها و محصولات ندارد و این مطالب از سایت های خارجی ترجمه شده است. شرکت های سازنده پاسخگوی سوالات ما در مورد دوپینگ تست آن و عوارض بر روی بدن انسان نبوده اند و این مطالب فقط در جهت مطالعه و تحقیق می باشند.

[تعداد: 1   میانگین:  4/5]
به اشتراک بگذارید