کینوا

کینوا Quinoa چیست؟

کینواکن یک شرکت کانادایی تامین کننده انواع کینوا تحت نام تجاری کینواکن می باشد، که مقر آن در تورنتو، کانادا می باشد. دانه کینوا دارای درصد بالایی از پروتئین، شامل انواع اسیدهای آمینه از جمله لیزین می باشد که موجب رشد بافت های سالم در بدن می گردد. کینوا همچنین منبع خوبی از آهن، منیزیم، ویتامین E، پتاسیم و فیبر است.ﺷﺮﻛﺖ کینواکن تامین کننده کینوا کشت شده کانادایی، با بهترین کیفیت در کشاورزی پایدار، مدیریت، نگهداری ، فراوری و بسته بندی برای تضمین رضایت و سلامت مصرف کنندگان می باشد. دانه های کینواکن فاقد گلوتن بوده و مناسب برای مصرف توسط مصرف کنندگان در سنین مختلف و با اولویت های تغذیه ای است. همچنین مشتقات فراوری شده مانند کریسپی و پرک برای مصرف آسان و سریع عرضه شده است.

کینوا برعکس دیگر دانه های گیاهی نیاز به مراقبت دارد، بدین ترتیب که پس از برداشت محصول، مرحله تمیز کردن دانه های کینوا از پوشش تلخ مزه ای که دانه را از گزند حشرات و آفات حفظ می نماید به وسیله تجهیزات کاملا بهداشتی و با تکنولوژی کانادایی با توجه به حفظ ارزش غذایی محصول صورت میگیرد که موجب آماده شدن دانه های کینوا برای مصرف بدون نیاز به شست و شو مجدد میگردد. محصول بدست آمده، محصولی پایه برای دیگر محصولات می باشد.

کینواکن طلایی

معرفی

کینواکن طلایی دانه ساده کینوا حاصل از انواع کینوا است که برای رشد در ﻛﺸﺘﺰاﺭﻫﺎﻱ کانادا مناسب است. کیفیت کینواکن طلایی ما در تمام مراحل، از کشاورزی تا بسته بندی تضمین شده می باشد. کینواکن طلایی بدون نیاز به شستشو آماده برای استفاده است. کینواکن طلایی با امکانات بهداشتی و تحت کنترل با کیفیت بسیار بالا شست و شو و بسته بندی شده است. کینواکن طلائی با طعم و عطر آجیل بو داده و حاوی مقادیر زیادی پروتئین ، آهن و دیگر مواد معدنی و فیبر برای بهبود سلامت می باشد. کینواکن طلایی شسته شده و آماده پخت است. کینواکن طلایی با عطر و طعم دانه های آجیلی منحصر به فردش را می توان به تنهایی و یا با انواع غذاهای سالم و متنوع میل نمود.

مزایا

کینواکن طلایی درغرب کاناداکاشته شده است. این محصول برای ویژگی های زیر شناخته شده است:

– غنی از تمامی نه اسیدهای آمینه ضروری

– مشخصات عطر و طعم شیرین، مزه آجیلی

– شاخص قند خون پایین در مقایسه با سایر غلات مانند برنج

– یک محصول کشاورزی پایدار در شمال امریکا

– بدون نیاز به شستن و آماده پخت- تولید شده از دانه های بدون دستکاری ژنتیک(Non-GMO).

– فراوری شده با خط تولید شامل؛ شستشو ، تمیز کردن و جداسازی برای تضمین حذف انواع اشیاء خارجی مانند سنگ، بقایای گیاهی ، چوب، و غیره.

– سیستم شماره بچ برای ردیابی محصول تا مرحله کاشت.

اطلاعات تغذیه ای
ماده مغذی میزان (در هر 45گرم) % ارزش روزانه
کالری 160 cal
چربی 3g 4%
کلسترول 0 mg 0%
سدیم 2 mg 0%
کربو هیدرات 28 g 9%
پروتئین 6 g
ویتامین آ 0%
ویتامین ث 0%
کلسیم 2%
آهن 12%

کینواکن کریسپی

مقدمه

کینواکن کریسپی آماده برای مصرف و بدون نیاز به آماده سازی، شستشو یا پخت و پز است. کینواکن کریسپی از دانه های شسته شده و پخته شده در محیطی با امکانات بهداشتی و تحت نظر با کیفیت بسیار بالا بسته بندی میگردد. کینواکن کریسپی با طعم آجیل بو داده حاوی مقادیر بالای پروتئین می باشد. شما میتوانید بلا فاصله بعد از بازکردن بسته کینواکن کریسپی محتویات آن را میل نمائید ، و یا با اضافه کردن به غلات صبحانه، میان وعده، سالاد و یا دسر از طعم و خوص غذایی آن لذت ببرید. کینواکن کریسپی، طعم ،مزه، پروتئین و آهن و همچنین ویتامین ها و مواد معدنی را به تمام وعده های غذایی شما اضافه می کند.

مزایا

ویژگی های کینواکن کریسپی عبارتند از:

– عطر و طعم آجیل بو داده عالی

– یک محصول از فعالیت های کشاورزی پایدار از امریکا شمالی

– بدون نیاز به شستن یا طبخ ، آماده مصرف

– فراوری شده با خط تولید شامل؛ شستشو ، تمیز کردن و جداسازی برای تضمین حذف انواع اشیاء خارجی مانند سنگ، بقایای گیاهی ، چوب، و غیره

– سیستم شماره بچ برای ردیابی محصول تا مرحله کاشت.

– تولید شده از دانه های بدون دستکاری ژنتیک(Non-GMO).

اطلاعات تغذیه ای
ماده مغذی میزان (در هر 45گرم) % ارزش روزانه
کالری 180 cal
چربی 3 g 5%
کلسترول 0 mg
سدیم 5 mg 1 %
کربوهیدرات 32 g 11 %
پروتدئین 8 g
ویتامین آ 0%
ویتامین ث 0%
کلسیم 2%
آهن 30%

کینواکن پرک

معرفی

کینواکن پرک از کینواکن طلایی آماده شده است. کینواکن پرک در حدی پخته شده که آماده خوردن می باشد وﺑﺎ کمی آماده سازی قابل استفاده خواهد بود. کمتر از دو دقیقه برای آماده سازی کافیست تا با اضافه کردن آب جوش و هم زدن کینواکن پرک آماده استفاده می باشد. شما همچنین می توانید در ماکروفر کینواکن پرک را با اضافه کردن ۴/۳ پیمانه آب به ۲/۱ پیمانه کینواکن پرک به مدت ۹۰ ثانیه طبخ نمایید. ﺷﻤﺎ ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﻣﻴﺘﻮاﻧﻴﺪ ﻛﻴﻨﻮاﻛﻦ ﭘﺮﻙ ﺭا ﺑﻪ اﻧﻮاﻉ ﺳﻮپ ﻣﻮﺭﺩ ﻋﻼﻗﻪ ﺧﻮﺩ ﺩﺭﺁﺧﺮﻳﻦ ﺩﻗﺎﻳﻖ ﭘﺨﺖ اﺿﺎﻓﻪ ﻛﻨﻴﺪ.

کینواکن پرک به عنوان یک میان وعده یا یک صبحانه برای همه جا و در تمام سنین، محتوی مقادیر زیادی از تمام ۹ اسید آمینه ضروری به علاوه آلبومین می باشد که بسیار عالی است. شما می توانید در محل کار خود ، در حین ورزش در باشگاه و یا در حال انتظار در فرودگاه از خوردن کینواکن پرک لذت ببرید .

مزایا

کینواکن پرک از کینواکن طلایی بدست می آید که در غرب کانادا کشت شده است. این محصول برای ویژگی های زیر شناخته شده است:

– غنی در تمام نه اسیدهای آمینه ضروری

– آماده سازی سریع و آسان،

– مشخصات عطر و طعم شیرین، با طعم و مزه آجیلی

– شاخص پایین قند خون در مقایسه با سایر غلات مانند برنج

– یک محصول کشاورزی پایدار در شمال امریکا

– آماده به طبخ بدون نیاز به شستن

اطلاعات تغذیه ای
ماده مغذی میزان (در هر 45گرم) % ارزش روزانه
کالری 180 cal
چربی 3 g 5%
کلسترول 0 mg
سدیم 5 mg 1 %
کربوهیدرات 32 g 11 %
پروتدئین 8 g
ویتامین آ 0%
ویتامین ث 0%
کلسیم 2%
آهن 30%

همچنین محصولات زیر در حال ساخت در شرکت هستند :

چند نمونه از غذاهایی که می توان با کینوا درست کرد را در تصاویر زیر مشاهده کنید :

منبع : http://quinoairan.com/fa/

 

فرزین جباری هیچگونه تائیدی بر تاثیرات مثبت این دارو ها و محصولات ندارد و این مطالب از سایت های خارجی ترجمه شده است. شرکت های سازنده پاسخگوی سوالات ما در مورد دوپینگ تست آن و عوارض بر روی بدن انسان نبوده اند و این مطالب فقط در جهت مطالعه و تحقیق می باشند.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
به اشتراک بگذارید