ایزو گینر نوترابولیکس ISOGAINER NUTRABOLICS

ایزو گینر نوترابولیکس ISOGAINER NUTRABOLICS

 ایزو گینر نوترابولیکس ISOGAINER NUTRABOLICS  فرمول تسریع تولید تودۀ عضلانی با قدرت کامل
کسب توده عضلانی با کیفیت نوعی چالش است. راه حل آن اصلاح تغذیه در دو حوزۀ اساسی است: ۱– افزایش نسبت کالری جذبی به کالری مصرفی و ۲- افزودن کالری با نسبت صحیح پروتئین به هیدروکربن به چربی.  نوترابولیک، ایزوگینر را در مقابله با این چالش تولید کرد. این یک فرآورده غذایی با هضم آسان و کالری زیاد است که یک مخلوط ممتاز چند مرحله ای پروتئین، هیدروکربن طراحی شده و اسید چرب ضروری برای سلامتی را ارائه می کند. ایزوگینر همراه با تمرین سخت و رژیم غذایی، پشتوانه لازم برای تجربۀ افزودن سریع به تودۀ عضلانی را فراهم میکند.

تاکتیک عملکرد ایزو گینر نوترابولیکس ISOGAINER NUTRABOLICS
منابع نیرو برای بکارگیری پروتئین جهت بازسازی و ترمیم و بهبود بافت عضلانی را به وجود می آورد. ایجاد انرژی بیشتر کلید کسب عضله است. اگر کالریهای مصرفی نیاز انرژی را تأمین نکنند بدن به دنبال چربیهای ذخیره می رود تا به تقاضای اضافی پاسخ گوید. این کمبود انرژی برای کاهش چربی اضافی خوب است ولی افرادی که عضلات اضافی را با سختی ایجاد کرده اند بیشتر از آمینو اسیدهای عضلات موجود برای جوابگویی به تقاضای انرژی استفاده می کنند. بنابراین عضلات ضرر می کنند چون از نظر زیستی تقاضای انرژی مهمتر از کسب عضله است.
راه حل در ارائه مخلوطی از سوخت بدن برای پاسخگویی به الزامات انرژی است لذا پروتئین برای حفظ، ترمیم، و بهبود عضلات بکار می رود. تیم تحقیق و توسعه نوترابولیک راه حل را ارائه می کند: ایزو گینر نوترابولیکس ISOGAINER NUTRABOLICS ، که اثرات حفاظت از مواد مغذی را در خود دارد. این فرآورده چربی ضروری را ارائه می کند و در نتیجه از مصرف هیدروکربن جلوگیری می نماید و متعاقب آن پروتئینها را حفاظت می کند که خود موجب رشد ورزشکار می شود. عملکرد ایزوگینر با رهاسازی متعالی کالری، حفاظت فوری از مواد مغذی و تحریک دسترسیپذیری و ارائه پروتئین همراه است.

کمپلکس اسید چرب ضروری
ایزوگینر ۱۴% کالری خود را از یک مخلوط مهندسی شده علمی اسید چرب تأمین می کند. این مخلوط شامل روغن تخم گل گاوزبان، پودر تخم برزک، و کمپلکس اومگا-۳ دارای مقادیر زیاد EPA و DHA می باشد. این مخلوط قوی، عملکردهای زیستی از جمله بهبود تولید تستروسترون و پروستا گلاندینهای مفید که عملکرد انسولین را بهتر می کنند را تقویت می نماید. در ضمن، چربیهای طراحی شده دارای اثر قوی حفاظت از هیدروکربن هستند که فواید توده سازی زیادی دارد.

کمپلکس چند مرحلهای انرژی هیدروکربن و بازیافت
از آنجا که پاسخگویی به تقاضای کنونی انرژی کلید کسب بافت عضلانی اضافی است، ایزو گینر نوترابولیکس ISOGAINER NUTRABOLICS پنجاه درصد کالری خود را از منابع برگزیده هیدروکربن تأمین می کند. ایزوگینر با استفاده از منابع متعدد هیدرورکربن یک منبع درازمدت انرژی را عرضه کرده که برای ارتقای ذخایر گلیکوژن (هیدروکربن ذخیره شده سلول عضلانی) و بازیافت پس از تمرین سخت مناسب است. هر چند دسترسی پذیری هیدروکربن در افرادی که دنبال افزایش توده عضلانی هستند می تواند هورمون تلف کننده عضله کورتیزول را کاهش دهد و در ادامه عملکرد اندوکرین را که برای رشد حیاتی است بهبود بخشد.

کمپلکس توزیع حالت پایدار پروتئین و آمینو اسید
ایزو گینر نوترابولیکس ISOGAINER NUTRABOLICS با حفاظت از مصرف کالری، در را به سوی کاربرد پروتئین جهت تجمع بافت عضلانی (یا آنابولیزم) می گشاید. ایزوگینر برای بهرهبرداری بیشتر از این وضعیت سوخت و سازی ۳۴% کل کالری خود (۶۰ گرم) را از آرایۀ اجزاء خاص فیزیولوژیک جهت تأمین پایدار آمینو اسید ب دست می آورد. این اجزاء عبارتند از:
۱- عصارۀ پروتئین وی از جریان متقاطع تصفیه شده بالاترین مقادیر پپتیدهای دو و سه و چند وی را همراه با ۱۰% ایمونو گلوبین تأمین می کند (یعنی یک پادتن حیاتی که یک پاسخ ایمنی سالم و متوازن ایجاد می نماید).
۲- هیدرولیزات پروتئین وی نوعی عصاره پروتئین وی است که طی یک فرآیند آنزیمی از قبل گوارش شده و نسبت به انواع غیر هیدرولیز سریعتر جذب بدن می شود. این فرآیند پروتئین را به آمینو اسیدهای کوچکتر تجزیه کرده و مدت ماندگاری آن در معده را کاهش داده و مانع از هضم و تجزیه آنها شده و برای رساندن آنها به عضلات کمک می کند. این خاصیت هیدرولیزات پروتئین وی را برای مصارف پس از تمرین مناسب ساخته چون پروتئین از پیش هضم شده را در دسترس بدن قرار می دهد.
۳- کازئین محلی micelar اساس این فرمول است. این ماده طبق تحقیقات ابقای ازت را بیشینه کرده و کارآئی جذب آن و سنتز پروتئین را می افزاید. این ماده مانند پروتئین بافتی (از قبیل جوجه، گوشت گاو و غیره) عمل میکند زیرا در معده منعقد گشته و فرآیند تجزیه آن موجب نوعی اثر زمانبندی شده سنتز پروتئین می گردد. از این نظر ایزو گینر نوترابولیکس ISOGAINER NUTRABOLICS شبیه غذای کامل است و نوعی رهاسازی آرام آمینو اسید در جریان خون را موجب می گردد. این دوره آرام شش ساعته کل سنتز پروتئین را افزوده و می تواند یک افزودنی با ارزش در کنار رژیم صحیح و برنامۀ کسب وزن دقیق محسوب شود.

ایزو گینر نوترابولیک ISOGAINER NUTRABOLIC 2

کارایی:
1- 60 گرم پروتئین چند شاخه ای آزاد شده
2- 88 گرم کربوهیدرات کمپلکس
3-افزایش میزان بازپروری ماهیچه ها در هنگام تمارین ورزشی
4-بالا بردن قدرت جذب ماهیچه ها

طرز مصرف:
برای تهیه یک محصول خامه ای غلیظ سه پیمانه از این محصول برابر (۱۷۹ گرم) را با ۴۵۰ الی ۵۱۰ میلی لیتر آب یخ یا شیر مخلوط کنید. برای رسیدن به نتیجه بهتر دو وعده در روز مصرف شود. یک وعده آن به عنوان صبحانه و یک وعده دیگر قبل انجام فعالیت روزانه. در روزهایی که تمرین ندارید یک وعده به عنوان صبحانه و یک وعده دیگر را قبل خواب مصرف کنید.

موارد احتیاطی:
بیشتر از میزان توصیه شده مصرف نکنید.

شرکت تولید کننده : Nutrabolics کانادا
وزن محصول : 2.27  کیلو گرم

منبع : پرشین هیت

 

فرزین جباری هیچگونه تائیدی بر تاثیرات مثبت این دارو ها و محصولات ندارد و این مطالب از سایت های خارجی ترجمه شده است. شرکت های سازنده پاسخگوی سوالات ما در مورد دوپینگ تست آن و عوارض بر روی بدن انسان نبوده اند و این مطالب فقط در جهت مطالعه و تحقیق می باشند.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
به اشتراک بگذارید