Nutrilite

Nutrilite نوتریلایت، بهترین از طبیعت, بهترین از دانش

مرکز جدیدی در حوزه دانه دانه سازی واقع در Buena Park کالیفرنیای آمریکا, از مراحل تولید پیشرفته ای بهره می برد که می تواند مواد گیاهی مانند قاصدک و یونجه را به صورت پودر تبدیل کند. سپس این مرکز تولیدی دانه دانه سازی, مواد پودری را به غلظتی میرساند که می توان آن ها را به شکل قرص فشرده سازی نمود. با تغذیه خاک گیاهان از مواد کاملاً طبیعی, Nutrilite تمایل دارد بیش از 15 عنصر مهم را در خاک کشاورزی خود برای رشد گیاهان فراهم آورد تا نهایت عملکرد تولید را در ایجاد سالمترین گیاهان پدید آورد. Nutrilite تنها به عنوان پشتیبان محصولات به آفتکش ها متوسل می شود و این در حالیست که این حشره کش ها به دلیل میزان پایین سمی بودن و تداوم کم در محیط طبیعت برای کشاورزی ارگانیک تایید شده اند.
مراحل تولید قرص ها بدین صورت هستند:

Nutrilite
گیاهانی که به صورت پودر شده در آمده و خشک شده اند، از مزرعه های Amway که یک شرکت آمریکایی است, به مرکز جدید دانه دانه سازی منتقل می گردند. جایی که آن ها را الک کرده و برای کنترل کیفیت بازرسی می شوند.مواد پودری به درون آسیاب های برشی قوی ریخته شده و سپس به مایعی چسبنده آغشته می گردند و درادامه در بستر همان مایع خشک می شوند. این مخلوط خشک شده گیاه همراه با مایع, بار دیگر الک شده و از لحاظ کنترل کیفیت تضمین می شود. سپس به صورت بسته بندی درامده و به مراکز تهیه و آماده سازی قرص کمپانی Amway انتقال می یابند.
و در آنجا, مراکز بسته بندی سازی, پودرهای انتقال یافته را به شکل قرص هایی فشرده سازی می نمایند. مرکز جدید دانه دانه سازی توانایی تولید بیش از یک میلیون کیلوگرم پودر گیاهی را دارا است که این میزان پودر، عملیات قرص سازی را به گنجایش تولید بیشتر از 6 و نیم بیلیون قرص در سال فراهم می آورد. تمامی مرکز با بیش از ده مرحله تضمین کنترل کیفیت در طی انجام فرایند دانه دانه سازی، به نحوی مهندسی شده است تا بتواند بستری در تولید امن و با کیفیت قرص های مکمل را برای مشتریان خود در سراسر دنیا ایجاد نماید. پیش از آماده شدن هر بسته قرص برای فروش به عموم مشتریان, عملیات های صورت گرفته تحت 15 ماه بررسی و آزمایش قرار می گیرند.
بنابراین هنگامی که مشتریان محصولات NUTRILITE™ را خریداری می نمایند, می توانند مطمئن باشند که بهترین محصول با بالاترین کیفیت موجود در دسترس آن ها قرار گرفته است.
NUTRILITE™ فراتر از سطح معیار های تولید مواد خوب و سالم (cGMPs) قدم برداشته است و این موضوع نشان می دهد که این محصولات مراحل لازمه را برای تولید مواد سالم, خالص با بهره مندی از بالاترین درجه کیفیت را طی کرده اند. در Nutrilite بیش از 25000 تست در ماه و بیش از 500000 معیار کیفیتی در سال انجام میگیرد تا سلامت و کیفیت محصولات خود را تضمین کند به طوریکه هر محصول پیش از خروج از مرکز حداقل 200 بار مورد بررسی قرار میگیرد.
در حالی که رنگ ها و یا چاشنی های مصنوعی و مواد نگهدارنده افزودنی شامل مکمل های Nutrilite نمی شوند, با این حال نمی توان گفت محصولات Nutrilite تمام و کمال و 100% طبیعی هستند. به دلایل بسیاری مواد مغذی مصنوعی در این محصولات استفاده می شوند که شامل ایجاد جذب بهتر در بدن و یا بهره وری از فرمول ساخت می باشند. این مطلب با هدف Nutrilite که همان “بهترین از طبیعت, بهترین از دانش” سازگار است. در بسیاری از موارد ارائه سطح مطلوب از مواد مغذی بدون افزودن مواد مصنوعی می تواند نیازمند قرص های بسیار بزرگی برای مصرف افراد باشد.

Vitamin B Plus

Vitamin b plus

بررسی اجمالی Vitamin B Plus
با استفاده از فن آوری عمل دوگانه* ویتامین بی پلاس نوتریلایت* یک مکمل غذایی است که موجب آزاد شدن بهینه مواد مغذی می شود وبه سوخت وسازی با بازده انرژیایی طبیعی کمک و از بروز خستگی جلوگیری می کند.

فناوری عمل دوگانه فناوری است که آزاد سازی آنی و گسترده را در یک قرص دولایه با هم ترکیب می کند:

  • آزاد سازی فوری موجب افزایش ویتامین ب 12 و ب 2 می شود.
  • آزادسازی گسترده باعث تامین 6 ویتامین ب دیگر به مدت 8 ساعت می شود.
  • به این روش همه 8 ویتامین ب ضروری دربهترین زمان در بدن آزاد می شوند.

یک قرص 100% نیاز بدن به 8 ویتامین ب ضروری را تامین می کند. در میان مارکهای پیشرو در ساخت ویتامین* نوتریلایت* اولین و تنها تولیدکننده ب کمپلکس با عملکرد دوگانه است. سوخت و ساز بدن با بازدهی انرژیایی طبیعی توسط ب1. ب2. ب3. ب5. ب6. ب7 و ب12 تامین می شود. ویتامین های ب2. ب3 .ب5. ب6. ب9 و ب12 به کاهش خستگی کمک می کنند.

ویژگیها

محصول مورد نظر از نوعی جلبک سبز تهیه می شود که زیر نظر شرکت نوتریلایت و بصورتی کاملا ارگانیک پرورش پیدا می کنند.

به راحتی قابل بلع می باشد.

نیازی به مصرف بیش از یک عدد در طول روز نیست.

طریقه مصرف

مصرف 1 قرص در روز
از دسترس کودکان دور نگه داشته شود.برای کودکان زیر 3 سال مناسب نیست.
این محصول نباید به عنوان جایگزین برای یک رژیم غذایی درنظر گرفته شود.
خواهشمند است بیش از مقدار توصیه شده مصرف نگردد.
درب بطری بسته نگاه داشته شود و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

قیمت 20.5 یورو

به مرور زمان در این نوشتار شما را با محصولات دیگر این شرکت آشنا خواهیم کرد. لطفا همراه ما باشید!

منبع :

globalnews.amway.com

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
به اشتراک بگذارید