بهترین روش انجام حرکات بدنسازی

این ربات بنا به خواست گروه مجیک بادی برای خدمت به کلیه ورزشکاران و مربیان تهیه و تنظیم شده و دائما به‎روزرسانی و رفع عیب میگردد، حرکات آن نیز اضافه خواهد شد.

شروع کنید

مشکلات شما برای یافتن روش صحیح انجام حرکات تمام شد، حرکات جادویی همیشه در دسترس شماست

درباره مجیک بادی و حرکات جادویی

پیدا کردن روش صحیح انجام حرکات بدنسازی یکی از مشکلات مهم برای تمام ورزشکاران است، ما با ساختن و به‌روزرسانی حرکات جادویی قصد داری کاری کنیم که شما نیاز به گشتن برای یافتن حرکات نباشید و به سادگی بتوانید با ارسال چند دستور ساده حرکاتی که لازم دارید را پیدا کنید.

شما می‌توانید با استفاده از دسته‌بندی حرکات، به سادگی از میان گروه‌های مختلف، حرکت مورد نظر خود را پیدا کنید، همچنین جستجو بین حرکات و یافتن حرکات از طریق هشتگ(#) نیز در حرکات جادویی ممکن است.

هم اکنون شما می‌توانید با استفاده از این ربات نحوه صحیح انجام صدها حرکت بدنسازی را مشاهده کنید. این ربات بنا به خواست گروه مجیک بادی برای خدمت به کلیه ورزشکاران و مربیان تهیه و تنظیم شده، و دائما به‎روزرسانی و رفع عیب میگردد و حرکات آن نیز اضافه خواهد شد.

سوالات متداول

تمامی حرکات و خدمات که در بات حرکات جادویی قرار گرفته کاملا رایگان است، و می‌توانید از استفاده از آنها لذب ببرید :)
تیم مجیک بادی همیشه در حال ساخت حرکات جدید و افزودن آنها به ربات است، در حال حاضر حدود 500 حرکت در بات وجود دارد و همیشه در حال افزایش و بهبود است.
شما می‌توانید با مراجعه به دفتر استاد جباری برای گرفتن برنامه اقدام کنید. برای گرفتن وقت و جواب سوالات خود می‌توانید یکی از این راه‌ها را انتخاب نمایید.
تلفن تماس: 1404203–0912
ساعات تماس: روزهای شنبه تا چهارشنبه (ساعت 18 الی 19) همچنین، در صورت داشتن سوال، انتقاد و… به شماره ۱۴۰۴۲۰۳ – ۰۹۱۲ پیامک بزنید تا پاسخ شما در قالب پیامک در کوتاه‌ترین زمان، برای شما ارسال گردد.

آموزش نحوه کار با حرکات جادویی

این آموزش‌های ویدیویی برای سادگی کار شما در استفاده از بات ساخته شده است.