آروماسین کنترل استروژن

آروماسین داروی مهار کننده سنتز استروژن و کنترل استروژن است. این محصول در بانوان برای درمان سرطان سینه بکار می‌رود .

در مردان ورزشکار نیز برای افزایش کارائی حجمی و کات استروئیدهای آبدار با اثر آندروژنی بالا و یا با دزاج مصرف زیاد، توسط پزشکان تجویز می‌گردد، پزشکان مصرف آنرا با غذا توصیه میکنند چون هضم و جذب آن بهتر میشود، مکانیزم دفع آن از ادرار و مدفوع است و نیمه عمر آن 24 ساعت است، عوارض آن شامل اختلالات گوارشی، خستگی یا بی خوابی، اِدم محیطی است.

از آنجائیکه تنوع استروئیدها زیاد نیستند و سال‌هاست که استروئید جدیدی به بازار معرفی نشده به همین دلیل مصرف استروئیدها با دزاج زیادتر رواج بیشتری یافته و به همین دلیل پوشاندن عوارض آنها بیشتر مورد اهمیت قرار گرفته، مصرف کنندگان برخی از انواع استروئید که عوارضی همچون آبدار شدن، و ایجاد توده زیر نوک سینه را تجربه کرده‌اند به دنبال روشی هستند که این مشکل را برطرف کنند. گرچه همه استروئیدها این خاصیت نامطلوب را ندارند و عده‌ای با مصرف هر استروئیدی، عوارض استروژنی مشاهده نمی‌کنند، ولی باز هم این نکته بسیار مهم، مورد توجه است.

 

 

فرزین جباری هیچگونه تائیدی بر تاثیرات مثبت این دارو ها و محصولات ندارد و این مطالب از سایت های خارجی ترجمه شده است. شرکت های سازنده پاسخگوی سوالات ما در مورد دوپینگ تست آن و عوارض بر روی بدن انسان نبوده اند و این مطالب فقط در جهت مطالعه و تحقیق می باشند.

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]
به اشتراک بگذارید