هیدروکسی کات

هیدروکسی کات ، مکمل چربی سوز و انرژی زا را بشناسید!

هیدروکسی کات برندی از مکملهای رژیمی است که به چربی سوزی کمک می کند. این مکمل اولین بار در سال 2002 و در کشور کانادا تولید شد. در این نوشتار قصد داریم انواع هیدروکسی کات را معرفی کنیم.

 • هیدروکسی کات PRO CLINICAL : این محصول مدل پیشرفته تر هیدروکسی کات ADVANCED است اما تفاوت بسیار کمی با آن دارد. در این محصول وزن با فرمول پیشرفته ای کاهش می یابد. دو ماده اصلی این محصول که کاهش وزن و افزایش سوخت و ساز را سبب می شود ، کافئین anhydrous و trimethylxanthine می باشد که مشکلی برای خواب ایجاد نمی کند. این محصول انرژی را افزایش می دهد و پروفروش ترین محصول لاغری در آمریکا است. می توان در 60 روز با استفاده از این مکمل و رعایت رژیم غذایی کم کالری، 10 کیلو کم کرد.روش مصرف صحیح این محصول که توسط شرکت سازنده پیشنهاد شده :مرحله اول : 3 روز اول یک کپسول در هر وعده و در طول روز 2 وعده مرحله دوم : از روز 4 به بعد 4 قرص در طول روز ، یا 2 عدد صبح بعد از صبحانه و 2 عدد قبل از فعالیت ورزشی که این دو مورد باید 4 ساعت با هم اختلاف داشته باشد و یا اینکه هر 6 ساعت 1 قرص از این محصول استفاده شود،توجه داشته باشید میزان مصرف از این مکمل برای جلوگیری از بروز عوارض جانبی مانند کم خوابی نباید بیشتر از 4 قرص در طول 24 ساعت باشد.

 • هیدروکسی کات HARDCORE ELITE : این مکمل با سرعت در بدن شروع به تاثیر گذاری می کند و با قدرت زیاد چربی ها را می سوزاند ( از طریق بالا بردن میزان گرمای بدن و افزایش متابولیسم) اما حجم عضله را حفظ می کند. انرژی جسمی و روانی و تمرکز را بالا می برد و خستگی را در تمرینات ورزشی به تاخیر می اندازد. فرآیند سوزاندن چربی ها ترموژنیک است. موادی که در بدن موجب گرمازایی می شوند را ترموژن می نامند. گرم شدن بدن موجب می شود چربی ها راحت از سلولها خارج شوند و سفتی خود را از دست بدهند و سپس بسوزند.طریقه مصرف: روز اول و دوم روزی یک کپسول/ روز سه و چهار روزی دو کپسول/ روز 5 و 6: 2 عدد با نهار و یک عدد با شام/ از روز 7 تا هفته 8 روزی 2 عدد. بیش از 8 هفته از این مکمل استفاده نشود!
 • هیدروکسی کات SX-7 : این محصول بدون هیچ گونه عوارض جانبی است و فرد دچار سردرد یا حالتهای عصبی نمی شود، مانند نوع قبلی، عضلات دست نخورده باقی می مانند و چربی ها می سوزند. این مکمل دارای 7 ماده ی فوق العاده زیر است : Grains of Paradise
  Peak ATP® )adenosine 5′-triphosphate disodium ) : آدنوزین تری فسفات دی سدیم ماده ای است که موجب قدرت عضلات می شود. آزمایشات و تحقیقات علمی دانشگاهی نشان می دهد که این ماده باعث افرایش 147% توان عضات می شوند .
  Nelumbo )lotus seed extract ) : عصاره دانه نیلوفر آبی به همراه ماده کافئین اثرات مثبت فراوانی در انجام فعالیت های ورزشی دارند.
  Holy Basil )as Ocimum tenuiflorum ) : ریحان که حاوی اسید هایociglycoside I و rosmarinic acidو triterpene acids می باشد در کیفیت این مکمل نقش اساسی دارد .
  Myristica fragrans
  Beta-alanine : بتا آلانین موجود در این پمپ ماسل تک 1200 میلی گرم در هر وعده است که در رشد و قدرت و کیفیت عضلات بسیار موثر می باشد .
  Caffeine : دوز مناسب کافئین در پمپاژ خون شاتر ماسل تک باعث افزایش تمرکز ، استقامت و افزایش انرژی است .
  روش مصرف هیدروکس کات SX-7 ماسل تک : برای رسیدن به بهترین جواب ممکن 3 کپسول از این محصول را استفاده کنید . 1 کپسول قبل از صرف صبحانه ، 1 کپسول قبل از صرف ناهار و 1 کپسول 10 تا 20 دقیقه قبل از شروع تمرینات ورزشی.

 • هیدروکسی استیم HYDROXY STEAM : این هم چربی سوز دیگر شرکت ماسل تک که ادعا می کند با تمام چربی سوزها متفاوت است. 5 ماده خالص و قوی در فرآیند ترموژنیک شرکت می کنند. مقدار کافئین موجود در این محصول به حدی است که نه به سیستم عصبی آسیب می زند نه گوارشی اما تاثیرش معجزه آساست. در هنگام تمرین موجب افزایش تمرکز و انرژی می شود. هیدورکسی کات هایی که در گذشته وارد ایران می شدند به دلیل مشکلات ناشی از حمل و نقل می ترکیدند اما ساختار این محصول به گونه ای  است که در مقابل گرما و ضربه مقاوم است و آسیب نمی بیند. قطر این کپسولها، 5 میلیمتر و عرضشان 20 میلیمتر است. میزان 40 میلی گرم از ماده Yohimbe Extract موجب می شود معده کاهش سایز بدهد، اشتها کم شود و میزان جذب چربی به حداقل برسد. مصرف این مکمل برای اشخاص زیر 18 سال مضر و برای بانوان باردار یا شیرده حتما با تایید پزشک همراه است.
 • هیدروکسی کات MAX : این محصول مکملی مخصوص بانوان است. با استفاده از آن هرگز دچار آسیب پوست و مو نمی شوید. کافئین موجود در آن سوخت و ساز بدن را بالا می برد. به این مکمل فولیک اسید و آهن اضافه شده است. کسپولهای هیدروکسی کات مکس از نوع زود جذب و انتشار سریع هستند. مطالعات نشان داده اند با استفاده از این مکمل و رژیم غذایی مناسب می توان هر ماه حدود 6 الی 8 کیلو وزن کم کرد. طریقه مصرف : 3 روز اول برای تست کردن ظرفیت خود، روزانه 2 بار و هر بار 1 کپسول به همراه آب میل کنید و بعد از 3 روز در هر وعده دو کپسول و روزانه 2 بار. بانوان در دوران بارداری و شیردهی مجاز به استفاده نیستند. بیش از دوز گفته شده مصرف نکنید. اشخاصی که به کافئین حساسیت دارند مجاز به استفاده از این محصول نیستند !

 • هیدروکسی کات HARDCORE NEXT GEN ACCELERATOR : این محصول برای بیشترین میزان چربی سوزی در کمترین زمان، فوق العاده است. در این مکمل از کافئین خالص برای افزایش قدرت و تمرکز ذهنی استفاده شده است. مواد دیگر این محصول شامل : بتا آلانین و تائورین است که در افزایش متابولیسم و چربی سوزی مفیدند. این چربی سوز حاوی C.canephora Robusta می باشد که عامل کلیدی در کاهش وزن است. در هر پیمانه از این چربی سوز، ال کارنیتین نیز موجود می باشد. دیگر کارکردهای این محصول شامل : افزایش استقامت عضلات، استفاده به شکل پودر خوش طعم و مناسب برای 40 وعده. این محوصال در سال 2015 روانه بازار شده و بالاترین امتیاز را در فروشگاههای جهانی دارد. روش مصرف : در سه روز اول 1 پیمانه از این محصول را با 150 سی سی آب خنک مخلوط کنید و 30 دقیقه قبل از تمرین میل بنمایید. بعد از سه روز می توانید مقدار آب و پیمانه را دو برابر کنید. هرگز بیش از دوز ذکر شده استفاده نکنید.هید

 • هیدروکسی کات SX-7 BLACK ONYX NON-STIMULANT : حرفه ای ترین و جدیدترین چربی سوز در بازار امروز. این مکمل بیشتری میزان چربی سوزی را بدون تخریب عضلات انجام می دهد. 7 ماده غیر محرک و پیشرفته، دست اندرکار این چربی سوزی قوی هستند :

توت سفید : در طب سنتی پر کاربرد است و شامل مواد معدنی مختلف و ترکیبات CAROTENOIDS , BETACAROTEA و FLAVONOIDS است.

واکامی : گیاه ژاپنی دارای FUCOXANTHIN

ایفوریا لانگانا : حاوی پلی ساکارید

بادرنج بویه : از خانواده LAMIACEASE چربی سوزی است که بدون تحریک است.

قهوه روبوستا : این مکمل حاوی 200 میلی گرم قهوه روبوستا می باشد که 45% آن کلژنیک اسید دارد که موجب چربی سوزی می شود.

فلفل سیاه و تیانین که مواد دیگر هیدروکسی کات هستند و موجب چربی سوزی می شوند.

طریقه مصرف: هر کپسول روزی دوبار 30 یا 60 دقیقه قبل از وعده های غذایی بزرگ مثل نهار و صبحانه، روزی 10 لیوان آب مصرف کنید. بیش از این میزان از مکمل استفاده نکنید. نتیجه مطلوب در 60 روز به همراه برنامه ورزشی و غذایی حاصل می شود. هشدار : افراد زیر 18 سال، زنان باردار و شیرده مجاز به استفاده نیستند. بیماران دیابتی،فشارخونی،قندخونی، افسرده، دارای اختلال خواب، لازم است با مشورت پزشک مصرف کنند. اگر داروی خاصی مصرف می کنید، نیاز به مشورت با پزشک دارد.

 • هیدروکسی کات SX-7 BLACK ONYX MAX! : چربی سوز قوی و انرژی زا مخصوص بانوان. این چربی سوز حاوی مواد مغذی مانند : فولیک اسید، آهن، بیوتین و کولین برای بدن بانوان است. این مکمل به پوست و مو عضلات آسیب نمی زند و بافتهای سینه و باسن را تخریب نمی کند. در این محصول از کافئین بدون آب، Coleusforkohl Zinc , Vitamin A , Satsuma , Hibiscus , Yohimb نیز استفاده شده است. طریقه مصرف: هر کپسول روزی دوبار 30 یا 60 دقیقه قبل از وعده های غذایی بزرگ مثل نهار و صبحانه، روزی 10 لیوان آب مصرف کنید. بیش از این میزان از مکمل استفاده نکنید. نتیجه مطلوب در 60 روز به همراه برنامه ورزشی و غذایی حاصل می شود. هشدار : افراد زیر 18 سال، زنان باردار و شیرده مجاز به استفاده نیستند. بیماران دیابتی،فشارخونی،قندخونی، افسرده، دارای اختلال خواب، لازم است با مشورت پزشک مصرف کنند. اگر داروی خاصی مصرف می کنید، نیاز به مشورت با پزشک دارد.

photo_2017-06-13_20-21-41

 • هیدروکسی کات PLATINUM : نیز محصولی جدید است که متابولیسم و چربی سوزی را بالا می برد. دارای مواد معدنی و ویتامینهایی چون : ویتامین ب، ث، د، آهن، فولیک اسید و بیوتین است. نکته جالب توجه در مورد این هیدروکسی کات این است که به فرمولاسیون آن، پروبیوتیک ها را نیز افزوده اند.
 • هیدروکسی کات GUMMIES : این محصول، به صورت آدامس به بازار عرضه شده است که متابولیسم و انرژی بدن را بالا می برد و توان چربی سوزی بالایی دارد. در آن از شکر استفاده نشده، 10 کالری و طعم فوق العاده ای دارد.

https://img.grouponcdn.com/editorial/25D8ZCdVvaDWDr6HYqqzgHaoN69a/25-1563x720

 • مکمل هیدروکسیکات CLA الایت نکست ژن ماسل تک مکملی است که تمام آنچه برای کاهش وزن به آن نیاز دارید در خود دارد . بدون شک همگی شما تا کنون دست کم یک بار از محصولات شرکت Muscletech استفاده کرده اید… این بار این شرکت مطرح آمریکایی در زمینه تولید مکمل های ورزشی ، محصولی بی نظیر با نام تجاری Hydroxycut CLA Elite Next Gen را روانه بازار کرده است . محصولی که در تحقیقات آزمایشگاهی انجام شده بر روی آن به خوبی کارایی و قابلیت خود را در کاهش وزن به اثبات رسانده است . ورزشکارانی که در تست انجام شده شرکت داشتند با مصرف نکست جن سی ال آ Hydroxycut و رعایت یک رژیم کم کالری ، به طور میانگین کاهش وزنی در حدود 7.85 کیلوگرم را در مدت 45 روز تجربه کردند .
  مزایای سی ال ای نکست ژن ماسل تک :
  شما هیچ گونه ترکیب محرک در این محصول نخواهید یافت تمامی عناصر تشکیل دهنده سی ال آ هیدروکسی کات Next Gen دارای کیفیت 100 درصدی و تضمین شده می باشند . برخلاف سایر محصولات مشابه در فرمول این محصول هیچگونه CLA با خلوص پایین وجود نداشته و به طور خلاصه CLA Next Gen بهترین گزینه برای افزودن به سبد مکمل تمامی ورزشکاران به خصوص کسانی است که به دنبال کاهش وزن زیاد در زمان کوتاه می باشند.
  ترکیبات سازنده سی ال آ Next Gen ماسل تک در هر وعده مصرف عبارتند از:
  Premium 95% CLA : 2000 MG
  Conjugated Linoleic Acid که به صورت اختصاری در میان ورزشکاران با نام CLA خوانده می شود اسیدی چرب است که به طور طبیعی در لبنیات و چربی های حیوانی نظیر گوشت گاو و گوسفند، شیر کامل و تخم مرغ یافت می گردد ولی بدن انسان قادر به تولید آن نمی باشد. Hydroxycut CLA Elite Next Gen خالص ترین شکل CLA را در مقادیر بالا در اختیار بدن شما قرار خواهد داد .
  L-Carnitine L-Tartrate: 500 MG
  این دو ترکیب آمینو اسیدهایی هستند که در بسیاری از فرآیند های چربی سوزی در بدن دخیل می باشند و با مصرف CLA هیدروکسی کات نکست ژن خیال شما از دریافت مقدار کافی از این آمینو اسیدها آسوده خواهد بود.
  Raspberry Ketone: 250 MG
  راسبری کیتون عامل تشکیل دهنده بوی خوش تمشک قرمز می باشد که از آن برای عطر بخشیدن و هرچه بیشتر خوشایند کردن طعم Next Gen استفاده شده است.
  چگونگی مصرف CLA الایت Next Gen ماسل تک :
  هر روز دو بار 30 الی 60 دقیقه پیش از صرف بزرگترین وعده غذایی خود ( مثلا صبحانه یا ناهار) 2 یا 4 عدد از سافت ژل ها را میل فرمایید.
  اخطار:
  هرگز در طول 24 ساعت بیش از 8 سافت ژل مصرف نکنید. برای حصول بهترین نتیجه به مدت 60 روز در کنار رژیم غذایی و تمرینات ورزشی از این محصول استفاده کنید. هر روز حداقل 10 لیوان آب بنوشید.

مکمل هیدروکسیکات CLA الایت نکست ژن ماسل تک

 

 

 • هیدروکسی کات DROPS : کارایی محصول بالا را دارد اما به شکل قطره است که در آب یا قهوه می توان حل کرد.

انواع دیگر این محصول را می توانید در سایت http://www.hydroxycut.com/products مشاهده کنید. شرکت هیدروکسی کات شکلهای مختلفی از این محصول را به شکل نوشیدنی، قطره، آدامس، پودر و شکلات فراهم کرده تا با لایف استایل بشر امروز هم خوانی داشته باشد.

توجه ! در هنگام استفاده از انواع اولیه ی هیدروکسی کات اختلالات کبدی گزارش شده بود و FDA هشدار داده بود که باید با احتیاط از این مکمل استفاده شود. به نظر فرزین جباری، لازم است مصرف کنندگان بدانند که دوزاج نوشته شده روی جعبه آنچنان تایید شده نیست و اگر کمتر از این دوز استفاده شود مثلا یک سوم آن، معقول تر است.

منبع :

اسلیمکس

مکمل شاپ